تولید درب ضد حريق

تولید درب ضد حريق
خرید درب چوبی
ساخت درب ضد سرقت ارزان

درب ضد حریق یکی از الزامات امروزه در جهت ساخت و ساز می باشد . علاوه بر مصوبه شهرداری ها جهت استفاده از درب های ضد حریق برای ساختمان ها، امروزه جهت برقراری امنیت و آرامش نیز ساختمان ها اقدام به نصب درب های ضد حریق و در ساختمان های بزرگ اقدام به نصب درب ضد حریق و ساخت پله های اضطراری می نمایند

درب های ضد حریق عایق صدا و حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد هستند. کلیه یراق آلات استفاده شده، در ساخت درب های ضد حریق از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده می شود.که عایق حرارت میباشد ساخت این درب ها به گونه ای باید باشد که با رعایت استاندارد های لازم در هنگام آتش سوزی مانع از ورود و کمک رسانی نیروهای امدادی نگردد

جدید ترین مدل های درب که معمولا بر روی درب های ورودی ساختمان و آپارتمان نصب میگردد درب های ضد حریق می باشد. این نوع درب ها علاوه بر زیبایی و ظرافت، در برابر تهدیدات امنیتی و از لحاظ ایمنی در سطح بالایی به نسبت درب های معمولی قرار گرفته اند. از مشخصات امنیتی این نوع درب ها به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

مشخصات فنی درب های 🔥🔥ضد حریق 🔥🔥:

  1. ضخامت بدنه و قسمت های فلزی از ورق روغنی 1.5 میلی متری بوده که به صورت دو تکه خمکاری و به هم جوشکاری ( CO2 ) میشود و سپس با رنگ کوره ای و بصورت الکترواستاتیک رنگ آمیزی می گردد.
  2. کلیه یراق آلات بکار گرفته شده با کلیدهای رمزدار و آنتی پانیک بوده و درمواقع اضطراری با یک ضربه باز میشود. همچنین دربها دارای لولای نسوز مخصوص جهت بازشدن سریع درب می باشد.
  3. برای درب های تولیدی این شرکت لاستیک ضربه گیر ضخیم ( فیتیل ) روی چهارچوب نصب شده و هم از ضربه جلوگیری میکند و هم بصورت نسوز بوده و از ورود دود و گازهای سمی موقع آتش سوزی جلوگیری میکند.
  4. ابعاد درب ها بصورت استاندارد 110 * 210 سانتی متر با ضخامت 18 سانتی متر و بازشوی مفید 95 سانتی متر میباشد. همچنین کابل لنگه نیز 6.5 سانتی متر میباشد که در مجموع وزن هر درب ضد حریق حدود 100 کیلوگرم میشود.
  5. داخل لنگه درب نیز با ورق آهنی و پروفیل محافظ و همچنین مواد کاملا نسوز مخصوص همراه با پشم سنگ برای عایق بندی صدا و دما پوشانده میشود.
  6. در نهایت کلیه قطعات درب ها بوسیله پرسنل کار آزموده شرکت مونتاژ و پس از بسته بندی در نایلون مخصوص محافظ و کارتن به مشتری عرضه میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *