خريد درب ضد سرقت

خريد درب ضد سرقت
فروش درب ضد حريق
توليد درب ضد سرقت

خرید درب ضد سرقت یکی از واجبات امروزه برای تامین امنیت ساختمان های مسکونی و تجاری است. درب ضد سرقت همان طور که با اسم خود هویت خود را عنوان میکند با ساختار بندی محکم و شرایطی که دارد مانع از خطرات طبیعی و انسانی میشود.

درب ضد سرقت انواع گوناگونی دارند؛ اما همه آنها در هدف ساخت مشترک هستند. این درب با بهره بردن از بدنه‌های چند لایه و مستحکم و همچنین قفل‌های پیچیده‌تر، فضایی امن‌تر را برای شما فراهم می‌کنند

درب ضد سرقت ارزان یکی از نمونه های دربی می باشد که متاسفانه امروزه در بازار بسیار رایج شده است اما باید بدانید هر ارزانی بدون دلیل نمی باشد درب ضدسرقت ارزان دارای متریال کافی و مناسب برای ایجاد یک درب مناسب با امنیت بالا نمی باشد این درب ها بیشتر از جنس فلز بوده و در نمونه های چوبی نیز از روکش استفاده می شود و در کل برای ایجاد یک جزء امنیتی برای ساختمان مناسب نمی باشد

درب های ضد سرقت معمولاً علاوه بر ایجاد امنیت، ضدحریق، عایق گرمایی و عایق صدا و رطوبت هم هستند و به گونه‌ای ساخته می‌شوند که در هنگام حوادثی نظیر آتش‌سوزی مانع از امدادرسانی نشوند.

این نوع درب ها در انواع مختلفی تولید میشوند و در ساختمان های جدید و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرند. شما باید بر اساس نوع نیاز خودتان نسبت به خریداری این محصولات اقدام کنید.

یک درب ضد سرقت، علاوه بر خاصیت مقاومت در برابر ضربه و فشارهای خارجی، عایق مناسبی در مقابل گرما و صوت نیز است که علت آن وجود یک لایه عایق بین دو لایه روکش در و استراکچر فولادی است.

ویژگی های درب ضد سرقت⤵️

برخلاف درب‌های معمولی، که تنها در یک محل، درب به چهارچوب قفل می‌شود، درب ضد سرقت از چندین جهت به چهارچوب درب قفل می‌گردد. قفل یکی از مهم‌ترین اجزای درب ضد سرقت است که با توجه به اهمیت کاربری مورد استفاده در آن، می‌توان از انواع مختلف آن استفاده نمود. توپُر بودن زبانه‌های قفل یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در مقاومت درب‌های ضد سرقت است. برخی از قفل‌ها ضد اسید و ضد برش هستند، که داشتن این خصوصیات بر قیمت این قفل‌ها می‌افزاید. حین خرید باید توجه داشته باشید که درب انتخابی شما، قفل مناسب برای کاربری مورد نظر شما را دارا باشد.

قفل‌های متنوعی مانند قفل‌های اثر انگشتی، قفل‌های کارتی و … را می‌توان روی درب ضد سرقت نصب نمود

در تمامی درب‌های ضد سرقت، لولای درب از بیرون قابل مشاهده نیست (در برخی از مدل‌ها لولا از داخل نیز قابل مشاهده نیست). مخفی بودن لولا از مزایای درب‌ ضد سرقت است چرا که مانع اهرم کردن آن می‌شود.

روکش خارجی درب ضد سرقت می‌تواند از مصالح مختلفی مانند چوب طبیعی، فلز، MDF و HDF، چرم و … ساخته شده باشد.

درب‌های ضد سرقت معمولا درب ضد حریق هستند و مدت زمان زیادی می توانند در برابر حرارت مقاومت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *