درب ضد حریق چوبی

درب ضد حریق چوبی
فروش درب چوبی
تولید درب ضد حریق چوبی

درب ضد حریق چوبی که از اسم آن پیداست با چهار چوب چوبی ساخته می شود.این دربها به دلیل نصب آسان تر و استفاده راحتر از آن نسبت به درب ضد حریق فلزی از طرفداران بیشتری برای استفاده کنندگان دارد.

درب ضد حریق با توجه به میزان مقاومت در برابر آتش نقش مهمی در زمینه محافظت در برابر آتش و پیشگیری از ضرر و زیان دارند و به عنوان سیستم عایقی در برابر حریق برای جلوگیری از انتشار آتش و دود در بخشهای مختلف ساختمان به کار می روند

این درب ها کاملاً چوبی بوده و همان طور که گفته شد از چوب خشک باید باشند و آنها را معمولاً از چوب یولکا که در برابر گرما مقاومت بیشتری دارد نیز میسازند.

از نظر اندازه و ابعاد این درب ها نیز باید گفته شود که کاملاً سلیقه ای بوده و در هر ابعادی و به سفارش مشتری ساخته میشوند.

ضخامت این درب از 44 تا 54 میلیمتر است و معمولاً ساختار تمام چوب دارند. در ساخت این نوع از درب از پلای وود و یا هسته کامپوزیت استفاده می شود؛ زیرا در برابر حریق مقاوم بوده و چگالی بالایی دارند. در اطراف هسته درب نیز از انواع چوب لمینیت شده و یا MDF استفاده می گردد.

قیمت این نوع از درب ها از مدلی شیشه ای پایین تر می باشد در ساخت این درب از چوب های مخصوص با لایه های فولادی و پشم شیشه استفاده می شود زیبایی و تنوع رنگی در این محصول زیاد می باشد .

درب ضد حریق چوبی دربی است که مترال اصلی آن از چوب می باشد اما نه ان چوبی که سریع آتش میگیرد این درب ها برای بالا بردن ضریب ایمنی از تست های مختلفی عبور کرده اند درب های ضد حریق چوبی دارای قیمت های مختلفی با سایز های مختلفی می باشد

و همچنین این درب ها باید عاری از هرگونه رنگ و سی ان سی باشند. جداره داخلی درب ضد حریق از فولاد و فضای داخلی از پشم سنگ ( جهت جلوگیری از شعله ور شدن اتش ) پرشده است.

درب ضد حریق چوبی با چهارچوب چوبی خام نیز توسط شرکت هاسکا درب ارائه می شوند. درب ضد حریق چوبی یا دود بند پیچیدگی خاصی ندارند و در قسمت پایین درب ضد حریق چوبی یک قسمت متحرک وجود دارد که در هنگام بسته شدن درب این قسمت متحرک پایین می باشد و از ورود دود جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *