قیمت درب ضد حریق

فروش درب ضد حریق
درب ضد حریق ارزان
درب ضد حریق فلزی

درب ضد حریق به انواعی از درب ها اطلاق می شود که در مقابله حریق و انتشار آتش به مکان های دیگر مدت ساعات زیادی مقاومت می کند.این نوع درب ها بر اساس ساختار و مکان هی استفاده آن از متریال مختلفی ساخته شده و به دلیل نوع ساخت و مراحل ساخت این درب ها موجب شده تا یک درب مقاوم در برابر حرارت و شعله های آتش باشد.

در بعضی از ساختمان ها سازندگان از درب های ضد حریق چوبی و چهارچوب چوب یا فلزی استفاده می کنند و این امر بستگی به تاریخ دریافت جواز و منطقه ای که ساختمان در آن ساخته شده است دارد.

درب ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی دارای درب به همراه چهارچوب فلزی می باشد و ضخامت چهارچوب فلزی دو میلیمتر از ورق های های هیدروکربن یا گالوانیزه می باشد که تمام این موارد توسط خانه آتش سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته است.

دربهای ضد حریق معمولاٌ در فضاهایی هایی مانند موتورخانه، گاراژ و … به منظور جداسازی یک محیط پر خطر از مکان های دیگر، نصب می شوند. برای عملکرد موثرتر بهتر است که دیوارها، سقف و ورودی ها نیز برای مدت زمان نسبتاً طولانی مقاوم باشند.

درب ضد حریق فلزی به دلیل داشتن ضخامت بالا ( ۶ سانتی متر ) امکان نصب بروی چارچوب ساده فلزی را ندارند. براساس رطوبت موجود در ساختمان ورق های فلزی از جنس گالوانیزه و ورق روغنی مورد استفاده قرار می گیرد. داخل درب های فلزی از پشم سنگ ( به منظور جلوگیری از انتشار آتش ) پر میشوند.

درب های ضد حریق فلزی دارای دستگیره آنتی پنیک از نمای درب ، دستگیره نسوز پشت و جک هیدرولیک آرام بند به همراه درزگیر پف شونده می باشد

در ضد حریق با مترال های مختلفی در بازار موجود می باشد درب ضد حریق با تایید آتشنشانی قطعا تست هایی که نیاز بوده تا درجه ایمنی درب به درجه مطلوب برسد را تست کرده است پس حتما توجه داشته باشید قبل از خرید درب به تایید آتشنشانی درب ضد حریق توجه نمایید

. لنگه درب ضد حریق به ضخامت 6/5 سانتی متر که از دو لایه ورق 1.5 میل که بین ورق ها توسط پشم سنگ با وزن مخصوص 80 و 120 کیلو گرم و با ضخامت 50 میلی متر پر شده است. دستگیره آنتی متر با مارک کاله قابل تنظیم نسبت به عرض درب استفاده شده است.

اگر به دنبال فروشنده و تولیدکننده درب چوبی ضد حریق و یا نصاب درب چوبی ضد حریق میگردید براحتی ایشان را در وب سایت هاسکا بیابید و از مشاوره های ما در امر تهیه و خرید درب چوبی ضد حریق استفاده کنید و با آنها در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *